نمایندگی هاست سی پنل فرانسه اشتراکی: نمایندگی هاست سی پنل مناسب برای کسانی است که قصد فروش هاست یا مدیریت کلی چند سایت خود را دارند، سرویس های ارائه شده در این پکیج ها بطور کامل توسط تک میزبان پشتیبانی و مدیریت می شوند و نماینده نیاز به دانش فنی و سایر هزینه های لازم برای مدیریت سرور نخواهد داشت، کیفیت عالی، سرعت لود مناسب و پینگ پایین همراه با پشتیبانی 24 ساعته تک میزبان همیشه در کنار شماست.

میزبانی در بهترین سرور ها : میزبانی در بهترین سرور های فرانسه با کنترل پنل هاست سی پنل و لایت اسپید در سیستم عامل لینوکس.

شما میتوانید مدیر خودتان باشید :  دیگر کار کردن برای دیگران را فراموش کنید ، خودتان مدیر خودتان باشید ، شرکت هاستینگ خودتان راه اندازی کنید و بدون هیچ محدودیتی شروع به کسب درامد کنید ، در تک میزبان برای مدیریت هاستینگ خودتان نیازی به داشتن دانش فنی نیست ، تمامی مسائل فنی توسط تک میزبان انجام میشود و شما کافیست فقط هاستینگ خودتان را بسازید و کسب درامد را آغاز کنید.


کسب درامد میلیونی واقعی : شما اگر در هر روز فقط یک هاست سالانه بفروشید که سالانه 25 هزارتومان باید کاربر پول پرداخت کند ماهانه 750 هزارتومان پول دراورده اید ، این در حالی است که فروش یک هاست در روز واقعا کم و ساده است حالا فکر کنید روزی فقط پنج هاست بفروشید به این شکل ماهانه 3.750.000 تومان کسب درامد میکنید.


همه چیز دست شماست : نمایندگان تک میزبان میتوانند قیمت ها و… را خودشان تنظیم کنند و به اختیار خودشان خدمات ارائه دهند ، شما میتوانید به لیست کاربرانتان و فایل های آنها دسترسی داشته باشید ، در صورت نیاز سایت های آنها را مسدود و یا مجدد باز کنید ، هاست جدید با مشخصات دلخواه ایجاد کنید.


نام شما ، اعتبار شماست : نمایندگان تک میزبان میتوانند نام اختصاصی خود را انتخاب کنند و در هیچ جایی اسمی از تک میزبان برده نمیشود و نمایندگان میتوانند DNS های اختصاصی خود را داشته باشند. کاربران شما برای هر چیزی با شما ارتباط برقرار میکنند و فقط شما هستید که ما را میشناسید.


منبع : سرور مجازی ویژه گیمتاریخ : یکشنبه 11 شهریور 1397 | 02:29 ب.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات