آموزش خوشنویس و طراحی امضا
تقریبا تمام متونی که در روزمرگی های امروزمان می خوانیم توسط  کیبورد ها نوشته شده اند. کیبورد هایی که کار انواع  و اقسام قلم و خودکارو مداد و حتی مداد رنگی را هم می کنند. نه نوکشان میشکند نه رنگشان تمام می شود نه می تراشیدیش نه موقع فکر کردن آنها را در دهانتان میگذارید. مرتب و تر تمییز هم می نویسند. حتی اگر اعصباتان هم خورد باشد نمی توانید به جان یک کاغذ بیفتید و بی رحمانه شمایل کاغذ را به شکل اعصابتان خط خطی کنید. می بینید تایپ کردن جان ندارد و چیزی که جان ندارد را نمی توان به خورد روح داد. گاهی دلتان میخواهد یک قلم و وکاغذ بردارید در تنهاییتان، بنویسید از هر آنچه دلتان میخواهد.

شاید به ظاهر سر و کار کمتری با کاغذ و قلم در زندگی روزمره خود داشته باشیم ولی حذف کامل آنها از کار و زندگیمان غیر ممکن است. بخصوص زمانی که خطی خوش و امضائی زیبا داشته باشیم آن موقع است که علاقه مان به نوشتن با کاغذ و قلم بیشتر از پیش خواهد شد.

نوشتن خاطرات روزانه یکی از این هر چه می خواهید ها است. هم باعث آرامش خودتان می شود و هم هدیه ای بسیار پر ارزش و گران بها را برای فرزندان و نوه هایتان خواهد بود. داشتن یک دفترچه خاطرات خوش خط و زیبا و مهارت زیبا نویسی را به عنوان بخشی از توانایی هایتان به همه ی شما توصیه میکنیم.

البته بجز خط خوش، داشتن یک امضا با ظاهری متناسب و خوب هم مورد دیگری است که همیشه قابل توجه بوده. امضاء در واقع بر جای گذاشتن اثری از خودمان بر روی کاغذ است که برای انتخاب آن چندین بار روش ها و طرح های مختلفی را امتحان میکنیم و دوست داریم تا  همیشه امضاء خود را در ذهن ببینیم و آن را همچو اثری ماندگار بر روی برگه های مهم بر جای بگذاریم. امضاء خوب و متناسب، همچون اثری است هنری که علاوه بر نمایش توانایی هایمان به مانند تابلوی هنری زیبا و ماندگاری در نظر دیگران است.

 

اگر دست خط خود را دوست ندارید و میخواهید آنرا بهتر و زیبا  تر کنید و در ذهنتان به دنبال طرح امضاء زیبا و ماندگار برای خود هستید، آموزشگاه مجازی (خط و قلم) و کانال تلگرام آموزش خوشنویسی جایی است که شما را در راه رسیدن به خطی خوش و یافتن طرح امضائی خاص یاری می کند.

اگر فرصت شرکت در کلاس های خوشنویسی و آموزش خط را به صورت حضوری را ندارید اصلا نگران نباشید! آموزه های مجازی خط و قلم برای شما آماده شده تا بتوانید بطور آنلاین از آن بهره ببرید. آموزشگاه مجازی خط و قلم یکی از مراکزی است که دست شما را تا پایان راه خوش خط شدن رها نخواهد کرد

راه و روش رسیدن به خطی خوش و امضائی خاص از متخصصان خط و قلم، تمرین و تکرار از شما!
تاریخ : جمعه 10 فروردین 1397 | 10:04 ق.ظ | نویسنده : مدیر | نظرات
.: Weblog Themes By M a h S k i n:.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic